IDJOS - IDJOŠ - IĐOŠ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Generacije

2 posters

Go down

Koje ste godiste?

Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Generacije Vote_lcap211%Generacije Vote_rcap2 11% 
[ 1 ]
Generacije Vote_lcap222%Generacije Vote_rcap2 22% 
[ 2 ]
Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Generacije Vote_lcap233%Generacije Vote_rcap2 33% 
[ 3 ]
Generacije Vote_lcap233%Generacije Vote_rcap2 33% 
[ 3 ]
Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
Generacije Vote_lcap20%Generacije Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]
 
Укупно гласова : 9
 
 
Poll closed

Generacije Empty Generacije

Порука  Sale Sat Dec 06, 2008 12:01 pm

Odlaze , dolaze, prolaze a mi ostajemo, sastajemo, rastajemo....

Sale

Број порука : 6
Join date : 06.12.2008

Назад на врх Go down

Generacije Empty generacije

Порука  nadka Sun Dec 07, 2008 1:53 pm

Dragi Sale, molim te prvog, jedinog i poslednjeg, salji mi privatnu poruku o cemu se radi, da se niko ne odaziva.
Necu biti na nikoga uvredjena, samo zelim istinu. Znaj da pratim zivot Idjosana, odnosno zivot u Idjosu, puno radosti sam dozivela, kad sam nasla slucajno danas ujutro taj vas forum, znaj, jos jednom, ne zelim biti uvredljiva, samo vi dragi momci ste zaboravili da smo Idjosani ili vasi simpatizeri po celom svetu interneta i ocekujemo bar jednu, malu recenico, ako ne od moderatora onda od nekog iz foruma. Sve najbolje vam zelim, mada, ako cete se tako ponasati kao danas, ovaj forum nece obstati ni do cestitka za novu godinu. Cao, izvini, nadam se da si zdrav i dobrovoljni forumas, kao sto je vecina nas, koji vas pratimo i zelimo sa vama uzivati. lol!

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Generacije Empty generacije

Порука  nadka Sat Feb 14, 2009 11:06 am

Opet sam malo pokukala, da vidim, ako ima nesto novo. Jos uvek nista. Gde god bili, zelim vam sve najbolje. Nemojte forum zatvoriti, mozda ce jednog dana zaziveti. Cao

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Generacije Empty re.generacije

Порука  nadka Mon Nov 30, 2009 7:50 am

Ovde vidim tri generacije koje za godinu dana niso napravile ni korak dalje. Ni u druzenju ni u ljubaznosti ni u organizaciji.
Tacno se vidi, da ste bili zatvoreni u vasoj "birtiji" zato vam toplo preporucujem.... od sutra dalje je novi dan... novi zivot...
zivot bez viza, zivot za druzenje sa ljudima sirom po svetu. Svet je tako lep, zivot je najlepsi u drustvu ljudi razlicitih kultura, da oni uce od nas, da mi ucimo od njih, da posle delimo mislenje u svojoj birtiji sa svojim najdrazim prijateljima.

Ako cete tako putovati u stvarnosti, kao sto ste ovde na forumu opet cete biti samo vi u gubitku. Zato dragi moji Idjosani....okrenite plocu... sutra je novi dan. Ne zatvarajte forum... neka ceka.... ima o cemu da se pise....
Trazite po drugim forumima prijatelje, svaki svoje generacije.... u zemljama, koje simpatizirate.... svako ce vam na siroko otvoriti vrata ako cete biti otvoreni.
lol!

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Generacije Empty Re: Generacije

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму