IDJOS - IDJOŠ - IĐOŠ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jedna sala na moj racun

2 posters

Go down

jedna sala na moj racun Empty jedna sala na moj racun

Порука  nadka Sun Dec 07, 2008 1:29 pm

ima neko mu.... da se bar nasali na moj komentar o vasim dragim idjosanima i idjosanka, ili namerno ignorisete. Internet nije od Idjosa do Coke ili Kikinde, internert citamo i komentiramo iz cele zemaljske oble, bez obzira kde zivimo, gde pratimo, bez obzira na gramatiku, svaki ima svoju pricu, zasto ne pise kao sto vi zelite i kako bi trebali, svaka prica je posebna prica o nekom, ko voli ovo selo zbog onov vaseg lepog uvoda, idjos je veselo selo pripada......
Nikada ne zaboravite, da vas okruzuju vasi forumi sa 350.000 citaoca, sa hiljade registriranih korisnica, a imas neke, koji vole ovakve, zeljene, male forume kao sto je vas. I to je ono pravo, ovde su svi sa dusom i srcem, a vi, kao malo smo veliki, imamu forum, bravo, podrzavam vasu ideju, nikada dok se bolje ne organizirate necu pozdravljat vasu ignoranciju.
Hvala bogu, da se nisam obrukala i preporucila vas mojim divnim prijateljima iz Idjosa u svetu. Tuzno.... i malko ruzno.
Na kraju krajeva, mi cemo se dalje druziti, mi ne odustajemo, samo steta, velika, velika, na nekom drugom forumu.
Ne morate komentirati, saljite neki vic, neki humor, haha, da osjetimo da smo ona stara Yugovicka nacija.

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

jedna sala na moj racun Empty Re: jedna sala na moj racun

Порука  provodadzija Sat Jan 03, 2009 3:08 pm

Bice uskoro akcije

provodadzija

Број порука : 16
Join date : 06.12.2008

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму